Hiszpańska mucha – czy działa? Cena, opinie i efekty!

Hiszpańska mucha – czy działa? Cena, opinie i efekty!

21 lipca 2021 1 przez redakcja

Od wieków ludzkości znane są afrodyzjaki – substancje zwiększające potencję i popęd seksualny. Często były to zwyczajne pokarmy i napoje takie jak owoce morza czy szampan. Jednym z nich jest tak zwana mucha hiszpańska – substancja o specyficznej nazwie, która jest jednym z najbardziej znanych i najlepszych afrodyzjaków. Czy faktycznie zasługuje ona na swój tytuł i popularność?

Hiszpańska mucha – czym jest?

Nazwa może wydawać się myląca, gdyż nie ma nic wspólnego z muchami. Substancja, która wchodzi w skład “hiszpańskiej muchy” – kantaryda pozyskiwana jest z innego owada – pryszczela lekarskiego, który należy do rzędu owadów chrząszczowatych. Owad wydziela kantarydę w sytuacjach zagrożenia, substancja ta jest skutecznie wykorzystywana od starożytności.

Bezpieczny i rekomendowany środek na powiększanie penisa. Kliknij i sprawdź!

Hiszpańska mucha – działanie.

Substancja ta wykorzystywana jest w celu pobudzenia popędu i funkcji seksualnych, jednakże w przeciwieństwie do innych tego afrodyzjaków nie robi tego na płaszczyźnie psychoaktywnej – nie wpływa na psychikę użytkownika (tak jak np. alkohol), lecz poprzez pobudzenie zakończeń nerwowych w okolicach układu moczowo-płciowego. Hiszpańska mucha polecana jest zarówno dla mężczyzn mających kłopoty z potencją, jak i dla kobiet z problemem suchości pochwy, lecz nie zadziała w przypadku, kiedy dana osoba nie wykazuje ochoty na seks z powodów uwarunkowanych psychicznie. Preparat stosowany jest doustnie.

Skutki uboczne stosowania hiszpańskiej muchy oraz przeciwwskazania.

Substancji tej zarzucana jest szkodliwość dla zdrowia. Faktycznie kantarydyna może nie tylko negatywnie oddziaływać na zdrowie ale nawet doprowadzić do zgonu. Jednak aby to się stało, człowiek musiałby przyjąć ilość od 10 do 30mg kantarydyny – aby to zrobić, trzeba by było w krótkim odstępie czasu spożyć od kilku do kilkunastu opakowań hiszpańskiej muchy. Przy poprawnym dawkowaniu, stosowanie tego preparatu nie przyniesie żadnych efektów ubocznych, przy większych dawkach może natomiast doprowadzić do zapalenia dróg moczowych, problemów pokarmowych, problemów z ciśnieniem, wzrostu temperatury ciała oraz złego samopoczucia. Substancja ta jest również niebezpieczna dla osób cierpiących na choroby serca, kobiet karmiących piersią, a także dla osób narażonych na krwawienie. Niestety jedną z wad jest to, iż wielu producentów nie podaje dokładnego składu produktu.

Hiszpańska mucha – opinie i cena.

Większość osób korzystających z tego afrodyzjaku poleca go pod względem działania. Wielu z nich wspomina o mocniejszym odczuwaniu bodźców oraz o wzroście libido. Opinie na temat tego konkretnego afrodyzjaku można znaleźć na wielu forach, na których użytkownicy pochlebnie wypowiadają się o jego działaniu, natomiast negatywne opinie wynikają zazwyczaj z wygórowanych oczekiwań, co do działania specyfiku. Opinie lekarzy są podzielone, choć większość z nich uważa poprawne dawkowanie tej substancji za nieszkodliwe. Cena preparatu w aptekach wynosi około 50 złotych za 15ml, można także zakupić go przez Internet.

Czy warto więc sięgnąć po hiszpańską muchę? Jeżeli nie masz żadnych z wymienionych wyżej dolegliwości to zdecydowanie tak. Należy jednak szczególnie pamiętać o jej prawidłowym dawkowaniu.